Hekimlerimiz


Pınar Kutay

Dr. Pınar Ünlü Kutay


1991 yılında Kayseri’de doğmuştur. TED Kayseri Koleji ve Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüştür. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde dönem 3.’sü olarak tamamlamıştır. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora programına kabul edilmiş ve Araştırma Görevlisi olarak görev yapmıştır.
2020 yılında “Genç ve Erişkin Sıçanlarda Mikro Osteoperforasyonların Osteoklastik ve Osteoblastik Aktivitesinin İncelenmesi” konulu doktora tezini sunarak Dr. Med. Dent. ünvanını almaya hak kazanmıştır.
Lingual Ortodonti Derneği’nde İletişim Komisyonu ve Denetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev almaktadır. Ayrıca Türk Ortodonti Derneği, American Association of Orthodontics, World Federation of Orthodontics üyesidir.


Dr. Cansın Kutay


1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Alman Lisesi’nde eğitim görmüştür. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora programına kabul edilmiştir.
2020 yılında “Monoblok ve Twin-Blok Apareylerinin Mikrosensör ile Objektif Kullanım Sürelerinin Karşılaştırılması” konulu doktora tezini sunarak Dr. Med. Dent. ünvanını almaya hak kazanmıştır.
Türk Ortodonti Derneği, American Association of Orthodontics, World Federation of Orthodontics üyesidir.

Cansın Kutay

 


 

Google Yorumlarımız

Geriİleri